środa, 20 sierpnia 2014

KONKURS! Do wygrania: The Story of Film – Odyseja filmowa (2011)

 „Odyseja filmowa” nie jest typowym filmem dokumentalnym, ale barwną podróżą w przeszłość. Mark Cousins nie zasypuje bowiem widza niezliczoną ilością wiadomości, cytatów lub nazw. Zamiast tego skupia się jedynie na najbardziej fascynujących i zadziwiających faktach z historii, dziwnych pomysłach artystycznych oraz ważnych postaciach ze świata kinematografii.

Wakacje już powoli zbliżają się ku końcowi, ale miejmy nadzieję, że również od września czasu i zapału do oglądania filmów nikomu nie zabranie. Warto dać się bowiem porwać w fascynujący świat kina i poznać go jeszcze głębiej. Z tego powodu przygotowałam dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania jest niezwykły projekt Marka Cousinsa, czyli „The Story of Film – Odyseja filmowa”. Kolekcja składa się aż z piętnastu części, które obejmują 12 dekad z historii światowej kinematografii.

Aby wziąć udział w konkursie należy w min. 200 słowach odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest najdziwniejszy film, jaki oglądałeś i dlaczego?
Opisz swoje początkowe oczekiwania wobec filmu i wrażenia.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres ikalia.refleksje@gmail.com do 14 września 2014 roku. Zwycięży najciekawsza i najbardziej kreatywna praca. Czekam na intrygujące i barwne opowieści o Waszych filmowych zmaganiach. Powodzenia!

1 komentarz: